Хто ми такі

Історія виникнення "З.О.":

Гурт “ЗБІГ ОБСТАВИН” - заснований екс-контрабасистом рівненського рокабільного гурту «ОТ-ВІНТА» Дмитром Мельничуком. Свого часу він відійшов від справ музичних, занурившись в роботу за своєю спеціальністю – «актор драматичного театру». Здавалося, з музикою все покінчено, забуто, посипано попілом і накрито мідним тазом... Та сталося не так, як гадалося… Колеги з театру Богдан Якимчук та Сергій Басай вмовили його спробувати зробити «щось своє…прикольно-рок-н-рольне…»… Вмовляли довго і як результат: 25 лютого 2008-го року відбулася перша репетиція нового коллективу. Назва “ЗБІГ ОБСТАВИН” була придумана іншим екс-учасником «ОТ-ВІНТА», барабанщиком Андрієм Осташем, який, окрім всього, є автором великої кількості текстів гурту. Майже всі учасники «ЗБІГУ…» є професійними театральними акторами, що дозволяє перетворювати виступи гурту на театралізовані дійства.
За час існування "обставиновці" мали активні виступи в луцьких клубах "МАЙДАН" і "КОРИДА", на фестивалі “Бандерштат-2008”, "Форпост", акціях ГО "Квартира ФМ", на Європейських Днях Добросусідства "КОРДОН-835", "Червона Рута", байк-рок-фест "Ковчег-2010" (Чернівецька обл.), а також на майданчиках м.Рівне - ТРЦ "Екватор" та бар "ХОБІ-ПАБ".

...Позитивний, іронічний, в міру традиційний рок-н-рол, рокабіллі, блюз, ска, панк-рок – з хорошим і добрим гумором, іронією та сатирою - кожен слухач знайде те, що йому до душі...